Záštity

Patronaci na CIAF 2019 převzali


 

1. místopředseda vlády a ministr vnitra

Jan Hamáček

 

ministr obrany

Mgr. Lubomír Metnar

 

ministr zahraničních věcí

Tomáš Petříček, Ph.D.

 

hejtman Královéhradeckého kraje

Jiří Štěpán

Vážení fanoušci aviatiky,
na přelomu srpna a září se již tradičně sejdeme na letišti v Hradci Králové, abychom byli svědky fantastických výkonů pilotů a prohlédli si moderní leteckou techniku. Jsem rád, že vás mohu znovu po roce pozvat do Královéhradeckého kraje na 26. ročník CIAFu, a doufám, že si tento svátek aviatiky naplno užijete a odnesete si z něj skvělé zážitky.

 

primátor města Hradec Králové

Alexandr Hrabálek

Vážení příznivci aviatiky a návštěvníci města,
historie hradeckého letiště sahá do roku 1926, kdy byla v Hradci Králové založena Masarykova letecká liga a už o dva roky později se tu začaly pořádat první letecké dny, od nichž letos uplynulo 90 let. Možnost prohlédnout si letadla a umění pilotů z bezprostřední blízkosti vždy lákalo a láká spoustu lidí. Ani letos nebudeme o tento zážitek ochuzeni a to díky šestadvacátému ročníku akce CIAF. Věřím, že si každý z programu vybere a přeji vám, abyste si svátek letecké techniky v Hradci Králové užili.

 

arcibiskup pražský a primas český

Kardinál Dominik Duka OP

Vážení pořadatelé letecké přehlídky CIAF v mém rodném městě Hradci Králové,
prosím o laskavé pochopení a omluvu mé nepřítomnosti vzhledem k mým služebním povinnostem mimo Českou republiku. Přeji vám i všem divákům modrou oblohu, krásné podzimní počasí a především: „Letu zdar!“
Ať Bůh žehná a chrání letecké stroje a jejich piloty a přeji nezapomenutelné zážitky pro diváky. Zdravím také uctivě představitele civilních autorit a vedení krajského úřadu a města Hradce Králové.

 

Poslední novinky

CIAF 2019

CIAF je tradiční letecká show v České republice, která se koná od roku 1993.

Poslední novinky
Rychlý kontakt

Letiště Hradec Králové